SUBSKRYBUJ

PODEJMIJ WYZWANIE ŻYCIA W PEŁNI

Centrum Skrzydła to miejsce pełne pasji i kreatywności, stworzone przez osoby profesjonalnie zajmujące się life, business coachingiem, coachingiem grupowym i zespołowym, terapią ustawień systemowych i prowadzeniem szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. To przestrzeń do pracy nad własną wibracją, poszukiwaniem spójności, własnej wewnętrznej siły i odporności psychicznej.

Tutaj weźmiesz udział w twórczych spotkaniach, warsztatach i sesjach oraz skorzystasz z naszej wiedzy i bazy autorskich narzędzi coachingowych i szkoleniowych, którymi chętnie się dzielimy.

Dodatkowo możesz się u nas zrelaksować przy bardzo dobrej kawie lub herbacie, w otoczeniu zieleni ogrodu, który otacza to niezwykle klimatyczne miejsce.

Dbamy o detale. To one tworzą całość.

Zapraszamy
Agata & Gosia

Projekty

Nasze propozycje autorskich warsztatów i sesji to efekt wieloletnich doświadczeń w pracy z ludźmi oraz własnej drogi rozwoju i transformacji.

Zaproszenie do współpracy

Wspieramy i współorganizujemy warsztaty i spotkania, które realizują naszą misję wysokich wibracji i uważności (mindfulness).

wynajem sal

Nasze kameralne sale szkoleniowe doskonale nadają się do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, warsztatów oraz coachingów zarówno indywidualnych jak i grupowych.

Aktualności

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.