Projekt III

Racjonalna Terapia Zachowań w kwantowym
polu nieograniczonych możliwości

 

Czym jest RTZ – Racjonalna Terapia Zachowań kwantowym polu nieograniczonych możliwości?

Podstawą Racjonalnej Terapii Zachowania jest założenie, że to nie fakty wywołują nasze emocje, ale nasze przekonania o tych faktach.

Celem metody jest więc rozpoznawanie niezdrowych myśli i nawyków i zamiana ich na zdrowsze. Metodologia terapii jest prosta do nauczania dlatego możesz nawet sam szybko, bo już po kilku sesjach, odczuć poprawę i nauczyć się technik samopomocowych, by poradzić sobie samemu w przyszłości.

W kwantowym polu nieograniczonym możliwości ⚛️ dokonujesz świadomego wyboru w przestrzeni wariantów. „Magia to świadoma praca ze swoim umysłem”.? Każdy człowiek działając na pole kwantowe wokół i wewnątrz siebie powoduje, że świat zaczyna wysyłać mu sygnały, których wcześniej nie zauważał. Myśl jest falą elektromagnetyczną, a każda cząsteczka tej fali wpływa na drugą a ta na kolejną. Ustawiając myśli, które generują określone emocje, można naprawić swoje zdrowie, przyciągnąć miłość, naprawić relacje, przyciągnąć pieniądze itd. Wszystko zależy od tego, na ile jesteś otwarty i gotowy na zmianę.

 

Dlaczego autorskie?

 

Bo łączą ze sobą poznane przeze mnie zasady RTZ z kwantową teorią, life coachingiem na poziomie PCC (Professional) i coachingiem systemowym oraz własnym doświadczeniem w temacie kreacji i wpływu myśli na własne życie. Zdobywałam wyżej opisaną wiedzę szkoląc się, zdobywając kolejne certyfikaty i doświadczając na sobie poznanych metod oraz praktykując na codzień w pracy z ludźmi.

 

Co możesz osiągnąć?

 

Regularna praca własna przy zastosowaniu zasad RTZ pozwala na skuteczny rozwój własnej osobowości i poprawę codziennego życia. Każdy z nas może kreować własną rzeczywistość w oparciu o racjonalne myślenie! Stosując metody RTZ skutecznie poradzisz sobie z codziennymi zmaganiami, chorobami i stresem. Rozwiążesz trudności związane z życiem zawodowym i prywatnym, a ponadto:

 

Jak pracujemy?

 

Przychodzisz z tym, co jest dla Ciebie ważną sprawą, co cię niepokoi i trapi. Za pomocą tej metody przejdziesz przez proces zmiany postawy, a co za tym idzie zmienisz swój sposób reagowania i rozwiązywania swoich problemów.

Ponadto będziesz uczyć się:

 

Czym są ustawienia systemowe?

 

Ustawienia hellingerowskie – zwane też ustawieniami systemowymi lub konstelacjami rodzinnymi, są metodą transformacji w zakresie istotnych tematów osobistych oraz systemowych (bo każdy z nas funkcjonuje w jakimś systemie np. rodzinnym, zawodowym, społecznym itp.). Pozwalają zobaczyć i zrozumieć źródło problemu na głębokim poziomie, rozpoznać dynamikę danej sprawy, a także zrobić istotny krok w kierunku uzdrawiającej zmiany. Proces ustawienia przywraca harmonię w obszarze psychiczno – fizycznym oraz w naszych relacjach z innymi ludźmi. To często milowy krok w naszym rozwoju, procesie terapii czy drodze poszukiwań odpowiedzi i rozwiązań na nasze problemy.

 

Dlaczego w polu serca?

 

Sama doświadczając różnych metod poczułam, iż najpotężniejszym kluczem do potencjału człowieka jest koherencja serca (pole serca). To w przestrzeni serca możemy bezpiecznie usuwać maski, blokady, fasady i dokonywać prawdziwej transformacji oraz uzdrowienia na polu fizycznym oraz danej sytuacji. Koherencja serca to fascynująca koncepcja.

Czym są Kwantowo-Piaskowe Ustawienia Systemowe?

 

To połączenie tradycyjnych ustawień systemowych z elementami pochodzącymi z terapii w piaskownicy Sandplay Therapy oraz prawa synchronizacji kwantowej, gdzie oczyszczasz stare mechanizmy świadomie robiąc krok ku nowej przestrzeni.

 

Dlaczego kwanty i piasek?

 

To połączenie tradycyjnych ustawień systemowych z elementami pochodzącymi z terapii w piaskownicy Sandplay Therapy oraz prawa synchronizacji kwantowej, gdzie oczyszczasz stare mechanizmy świadomie robiąc krok ku nowej przestrzeni.

 

Dlaczego algorytm?

 

Jak pisze Maya Angelou „Człowiek jest wolny tylko wtedy, gdy sobie uświadomi, że nigdzie nie przynależy, zupełnie nigdzie, ponieważ jego miejsce jest wszędzie”.

 

Dlaczego wolności?

 

Narzędzia algorytmów wolności stworzone zostały w taki sposób, że można korzystać z nich zarówno w sesjach indywidualnych jak i podczas grupowej pracy warsztatowej. Spotkania będą ogłaszane jako wydarzenia na naszym fanpageu.