Szepty duszy powstają w ciszy

wrz 13, 2020

Szepty duszy powstają w ciszy, to te momenty kiedy słyszysz jej głos, a słowa płyną do Ciebie czasami szybciej niż zdążysz zapisać. To cudny stan transu i niesamowitej energii, działa jak życiowy dopalacz. Pozwól sobie więc czasem na ciszę i nic nie robienie. Teraz mieliśmy wspaniałą okazję tego doświadczyć, gdy świat zatrzymał nas w domach, ale czy pozwoliłeś /-aś sobie na to?

Właśnie w tym nic nie robieniu, gdy przestajesz biec, gdzie nie ma napięcia, gdzie traktujesz siebie i cały świat z miłością i wdzięcznością powstają wzniosłe rzeczy, płynie rzeka pomysłów i możliwości, kreacji, by na końcu ze zdziwieniem zobaczyć efekt tego niewidzialnego działania.

Nie oznacza to że od dzisiaj masz popaść w bierność, zrozum tylko, że życie nie składa się jedynie z nieustającej gonitwy, listy pilnych zadań i obowiązków. Gdy sobie pozwolisz na chwilę zatrzymania zmienisz bieg wydarzeń, porozmawiasz ze swoją duszą i będziesz działać w codziennym życiu nie ciężej a mądrzej, nie w nerwach i poczuciu obowiązku, a ze spokojem i luzem.

I doświadczysz cudów w swoim życiu..gotowy? gotowa?
„Kiedy się śpieszysz, nic nie widzisz, nic nie przeżywasz, niczego nie doświadczasz, nie myślisz! Szybkie tempo wysusza najgłębsze warstwy twojej duszy, stępia twoją wrażliwość, wyjaławia cię i odczłowiecza.” Ryszard Kapuściński